CMS WEBMAN
Czym jest Webman
Ogólne informacje
Rozwój systemu Webman
Wyjaśnienie niektórych pojęć
Konto użytkownika
Kontakt
Pobranie skryptu
Historia zmian
Dodatkowe narzędzia
Forum
WSPARCIESzukasz hostingu?
Tutaj: 20% rabatu na hosting!


NEWSLETTER
Jeśli chcesz być informowany o nowościach związanych z systemem Webman - zapisz się na darmowy Newsletter.
BIEŻĄCA WERSJA
RWD: 6.6.6
(23.09.2018)

Klasyczna: 5.9.3
(30.11.2015)
TESTY
Wersja do testów

- klasyczna:
demo5.webman.pl/admin.php
Login: demo
Hasło: demo

- RWD:
demo6.webman.pl/admin.php
Login: demo
Hasło: demo

Polecamy


Przewodnik - bloki

Bloki stanowią otoczkę dla generowanej w części centralnej treści wywołanego na stronie modułu. Jednak treść modułu nie jest obowiązkowa i można również prezentować podstronę wyłącznie z samych bloków.

Zobacz: Budowa i funkcjonowanie systemuWybranie opcji bloki w panelu administracyjnym wylistuje aktualnie aktywne bloki na stronie wraz z najważniejszymi informacjami dotyczącymi danych bloków.
Jest tu podana nazwa, będzie wytłuszczona jeśli ma być pokazywana jako tytuł bloku na stronie. Gdy obok pozycji pokazane zostanie oznaczenie (+), świadczy to o tym, że blok ma ustawioną inną niż domyślną widoczność lub regułę. W przypadku gdy będzie tu (-) to oznacza, że dla tego bloku została wyłączona widoczność - blok nie będzie generowany.
W miejscu listy bloków można przestawić kolejność ich pokazywania na stronie. Kolejność bloków dotyczy ich grup a są one podzielone według pozycji.


Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Zamknij