CMS WEBMAN
Czym jest Webman
Ogólne informacje
Rozwój systemu Webman
Wyjaśnienie niektórych pojęć
Konto użytkownika
Kontakt
Pobranie skryptu
Historia zmian
Dodatkowe narzędzia
Forum
WSPARCIESzukasz hostingu?
Tutaj: 20% rabatu na hosting!


NEWSLETTER
Jeśli chcesz być informowany o nowościach związanych z systemem Webman - zapisz się na darmowy Newsletter.
BIEŻĄCA WERSJA
RWD: 6.6.6
(23.09.2018)

Klasyczna: 5.9.3
(30.11.2015)
TESTY
Wersja do testów

- klasyczna:
demo5.webman.pl/admin.php
Login: demo
Hasło: demo

- RWD:
demo6.webman.pl/admin.php
Login: demo
Hasło: demo

Polecamy


Przewodnik - załadowanie przykładowej konfiguracji strony

Począwszy od wersji 4.2.6 system Webman umożliwia załadowanie przykładowej konfiguracji strony wraz z przykładową treścią. Ta opcja umożliwia zapoznanie się z możliwościami konfiguracyjnymi systemu oraz daje wstępną możliwość rozbudowy strony w gotowym układzie.

Opcja prekonfiguracji strony znajduje się w module instalacja, żeby więc ją uruchomić należy wybrać ten moduł a w samym module trzeba kliknąć opcję Prekonfiguracja.W ramach opcji prekonfiguracji można wybrać reset systemu, który spowoduje wyczyszczenie wszelkich treści dodanych na stronę za wyjątkiem konta bieżącego administratora.
Poza resetem można wybrać załadowanie konfiguracji oraz treści z przykładowym układem jakim jest np. portal regionalny.Po wybraniu jednej z opcji prekonfiguracji należy przejść wszystkie kroki jakie są w danym układzie wybierając każdorazowo przycisk przejścia do następnego kroku aż do zakończenia wybranej funkcji.Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Zamknij