Każdy post zawierający treści poza tematem, nie mieszczący się w ustalonej kategorii lub taki, który nic nie wnosi będzie bezwzględnie kasowany.
Konkretne problemy lub błędy proszę zgłaszać poprzez
formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres e-mail, jeśli był wcześniejszy kontakt. Forum nie służy do uzyskania konkretnego wsparcia technicznego.
| 04-02-2011, 23:07:51 Witam czy mozna zrobic edycje postów ?Na moim forum narzekaja ze nie moga poprawiac postow.Pozdrawiam. |
| | 24-03-2011, 18:03:53 Jasne.Czyli pytanie bez odpowiedzi.Po co odpowiadac skoro modol forum jest olany.Bez obrazy ale przedluzylem skrypt z mysla ze cos sie ruszy miedzy i inymi w tym kierunku. |
| | 27-03-2011, 16:32:57 bądź cierpliwy :) dostaniesz swoją odpowiedź w odpowiednim czasie.... :)
Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie jak się zalogujesz i wejdziesz w moduł FORUM, tam wchodzisz w wybraną kategorię ( temat forum ) poprzez operację pokaż i w tym momencie możesz edytować dany post.
pozdrowionka |
| | 28-03-2011, 12:55:15 Jemu chodzi, o ile się orientuje, o dodanie edycji postów dla użytkowników.
Choć ja jestem co do takiej opcji sceptyczny to rozumiem na pewno ideę edycji postu do czasu pojawienia się kolejnych odpowiedzi (wiadomo błędy można zaraz poprawić) ale jestem przeciwny edycji gdy są już odpowiedzi.
Postaram się jednak dodać opcję edycji: zawsze, tylko wówczas gdy nie ma odpowiedzi oraz bez edycji.
Taka opcja powinna się pojawić w jednej z kolejnych wersji systemu. |
| | 29-03-2011, 13:29:42 To może idźmy o krok dalej. Pomysł edycji jest jak najbardzej trafiony (dodał bym też taką możliwość w komentarzach). Jeśli chodzi o sposób rozwiązałbym to w sposób definiowany przez administratora. Pierwsze w menu głównym sama możliwość TAK/NIE. Druga do momentu kolejnego wpisu - lecz tu może pojawć się problem, jeśli na naszej strone tętni życie. Dlatego bardziej przydała by się opcja czasowa - definiowana. Ale i ten sposób nie jest doskonały. O ile w forum było by OK, to już w przypadku komentarzy które pojawiają się po zatwierdzenu - nie jest to dobre rozwiązanie. I teraz propozycja. Może szłoby zrobić coś takiego (a zapewne jest to możliwe) by komentarz pojawał się dla osoby go wpisującej od razu z adnotacją iż będzie wdoczny dla wszystkich po zatwierdzeniu przez administrację. Inne osoby odwiedzające stronę by go nie widziały do momentu wspomnianej akceptacji administracji. |
| | 30-03-2011, 15:14:17 Być moża taka opcja pojawi się również w komentarzach jak tylko komentarze będą obsługiwane przez osobny moduł bo to jest w planie. Na razie jednak byłoby to sporo pracy bo komenatrze są obsługiwane osobno w różnych modułach.
A tak przy okazji to zastanawiam się czy mogłyby być jedne, wspólne opcje dotycące komentarzy dla wszystkich modułów posiadających opcję komentowania, tzn. jeśli chodzi o np. maksymalną długość komentarzy, zezwolenie komentowania czy też zatwierdzanie komentarzy przez admina.
A może lepiej jednak pozostwić osobną możliwość tych ustawień dla każdego modułu z osobna?
Będę wdzięczny za opinie. |
|
|