CMS WEBMAN
Czym jest Webman
Ogólne informacje
Rozwój systemu Webman
Wyjaśnienie niektórych pojęć
Konto użytkownika
Kontakt
Pobranie skryptu
Historia zmian
Dodatkowe narzędzia
Forum
WSPARCIESzukasz hostingu?
Tutaj: 20% rabatu na hosting!


NEWSLETTER
Jeśli chcesz być informowany o nowościach związanych z systemem Webman - zapisz się na darmowy Newsletter.
BIEŻĄCA WERSJA
RWD: 6.6.6
(23.09.2018)

Klasyczna: 5.9.3
(30.11.2015)
TESTY
Wersja do testów

- klasyczna:
demo5.webman.pl/admin.php
Login: demo
Hasło: demo

- RWD:
demo6.webman.pl/admin.php
Login: demo
Hasło: demo

Polecamy


Przewodnik - proces instalacji

Żeby uruchomić instalator systemu należy w przeglądarce internetowej wybrać adres strony, który wskazuje na katalog główny skryptu.

Na pierwszej stronie pojawi się umowa licencyjna, z którą należy się zapoznać. Żeby wykonać instalację należy ją zaakceptować.Po akceptacji umowy licencyjnej trzeba wpisać dane dostępu do bazy danych MySQL.
Hostem bazy często jest "locahost". Jednak serwerownie takie jak home.pl czy też nazwa.pl mają adresy indywidualne dla każdego użytkownika (np. sql.nazwa_uzytkownika.home.pl, sql.nazwa_uzytkownika.nazwa.pl).
Opcja zezwolenia na uruchomienie skryptów PHP dotyczy umożliwienia dodawania własnych skryptów przez administratora strony. Włączenie tej opcji może być mało bezpieczne jeśli dostęp do panelu administracyjnego strony będzie miała osoba postronna. Jednakże ta opcja może być wymagana do wgrania niektórych prekonfiguracji (gotowego układu strony).
Możliwość dodawania niezweryfikowanych plików dotyczy również tylko administratorów (pliki użytkowników zawsze są weryfikowane) i służy do sprawdzania plików graficznych (ich weryfikacji przez serwer czy rzeczywiście to grafika).Teraz postępujemy zgodnie z wyświetlanymi komunikatami.
Wymagane jest podanie klucza licencyjnego strony oraz loginu i hasła, które nadane będą głównemu administratorowi instalowanej strony.Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Zamknij